پکیج های آموزشی کسب و کارهای اینترنتی

پکیج های آموزشی کسب و کارهای اینترنتی

اگر میخواهید به طور کاملا حرفه ای فروش عمده لباس را بیاموزید با پکیج آموزشی ما همراه شوید.

https://ifncompany.ir/%DA%A9%D8%B3%D8%A8-%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%B9%D9%85%D8%AF%D9%87-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-ifn/ پکیج آموزشی کسب درامد از فروش عمده لباس

واژه influencer  به معنی تاثیر گذار بودن است. اما اگر بخواهیم به عنوان شغل به آن نگاه کنیم باید بگوییم که اینفلوئنسر به فردی گفته میشود که در یک یا چند شبکه اجتماعی شناخته شده و به نوعی سلبریتی شبکه های مجازیست. این افراد در دنیای واقعی کاملا عادی هستند و مانند بازیگران همه شاید آنها را نشناسند.

شاید اکنون کلمه شاخ مجازی، شاخ اینستاگرام و کلمات اینچنینی در ذهن شما آمده است، بله دقیقا همان معنی را نیز میدهد. این افراد ابتدا در یوتیوب اعلام وجود کردند و بعدها در شبکه های اجتماعی حضور یافتند. اینفلوئنسرها با گذاشتن ویدیو و پست های جالب و جذاب توانسته اند توجه افراد مختلف را جذب کنند.

“https://ifncompany.ir/make-money-as-an-influencer-on-instagram” کسب درامد اینفلوئنسری در اینستاگرام

ادمین ها میتوانند صاحبان پیج باشند یا اداره کنندگان آن. فرقی ندارد که افراد کدام یک از این حالت باشند زیرا وظایف هردو یکسان میباشد.(ما در پکیج زیر به شما آموزش میدهیم که این وظایف کدام ها هستند و چگونه باید آنها را انجام داد)

“https://ifncompany.ir/sales-admin-job-training-on-instagram” آموزش شغل ادمین فروش در اینستاگرام

ما در پکیج زیر تمام قوانین ساخت فروشگاه آنلاین را به شما آموزش میدهیم.

“https://ifncompany.ir/earn-money-on-instagram-with-online-store” کسب درامد اینستاگرام با فروشگاه آنلاین

در مورد پکیج های آموزشی

شما به کمک هرکدام از این پکیج ها میتوانید به یک فروشنده موفق در فضای مجازی تبدیل شوید. تمام دوره های آموزشی دارای پشتیبانی میباشد و کارشناسان حرفه ای تیم ما در تمام این مدت همراه شما هستند تا به تمامی سوالات شما پاسخ دهند.

پس وقت را هدر ندهید و در این شرایط بد اقتصادی به فکر کسب درآمد باشید. شما بعد از این آموزش ها هم میتوانید محصولات شرکت ما را به فروش برسانید، هم ادمین پیج های بزرگ اینستاگرام شوید، هم به صورت درصدی بازاریابی محصلات مختلف را انجام دهید و…

این روزها که همه مردم در خانه های خود هستند تمامی خریدهای خود را از اینترنت انجام میدهند و خیلی راحتتر به فروشنده های اینترنتی اطمینان میکنند.

https://ifncompany.ir/%da%a9%d8%b3%d8%a8-%d8%af%d8%b1%d8%a7%d9%85%d8%af-%d8%a7%d8%b2-%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

شغل دوم مناسب برای تمامی افراد

کسب و کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام !
کجای می خوای بری دوست عزیزم؟؟؟

میخوام چند دقیقه با هم مشاوره رایگان داشته باشیم...

کلمه مشاوره رو به 5000262363 پیامک کنید
برای تماس با ما لطفا همین الان کلیک کنید...
>
close-link