لباس زیر برند اسمارا

لباس زیر اسمارا

لباس زیر برند اسمارا

[toggle title=”جستجو مرتبط به لباس زیر برند اسمارا” state=”close”]1-معرفی برند اسمارا ۲-برند اسمارا المان ۳-پوشاک مارک اسمارا ۴-کفش مارک اسمارا ۵-لباس کیلویی اسمارا ۶-قیمت لباس مارکesmara 7-لباس مارکesmara 8-لباس زنانه اسمارا[/toggle]

لباس زیر بانوان و آقایان

لباس زیر اسمارا یک خرده فروشی لباس در آلمان با هایدی کلوم طراحی و تولید لباس های زیر را شروع کرد. قیمت لباس زیر اسمارا را طوری در نظر گرفت که هر بانویی بتواند یک محصول لوکس با قیمت پایین خریداری کند.

 

طراح لباس زیر اسمارا

هایدی کلوم Heidi klum

مقدمات مخلوط کردن انواع لباس های توری ، لباس های مشکی ، کفش های سفید و کفشهای سفید با تکه های فلاش مانند caftans billowing ، و بلوزهای پوشیده از حیوانات Klum قصد دارد.

تا یک برنامه شلوغ با طیف جدیدی از گزینه ها در اختیار بانوان قرار دهد. وی گفت: “زنان زیادی مشغول هستند که مجبورند همه چیز را یک باره مدیریت کنند: شغل ، بچه ها ، خانواده ، در مدت زمان محدود. من می خواستم این کار را برای آنها آسان کنم.

“برای من مد سرگرم کننده است و من دوست دارم که هر زن با لباس های خنک سرگرم شود.”

 

مجموعه بیایید جشن بگیریم هایدی

او عاشق سرگرمی است و این کار را به سبک انجام می دهد به دنبال مناسبت های این فصل تعطیلات با مجموعه “بیایید جشن بگیریم” از esmara توسط هایدی کلوم او می گوید” ببینید چقدر شیک می توانید در تعطیلات بعدی خود باشید – همه بدون اینکه بانک را بزنید.” قیمت لباس زیر اسمارا برای همه مصرف کنندگان برای بار اول بسیار تعجب آور هست ولی بعد از مدتی مشتری دائم این محصولات می شوند .

 

تعطیلات جشن بگیریم اسمارا

 

اسمارا مدی مقرون بصرفه برند اسمارا زیر شاخه برند فروشگاه های بزرگ مد آلمان است که بزرگترین عمده فروشی ها در آلمان می باشند که فقط  بهترین و باکیفیت ترین لباس ها را عرضه می کنند.

 

مشخصات لباس زیر

  • اندازه: ۱۴-۲۴
  • مواد اصلی: ۸۴٪ پلی آمید ، ۱۶٪ الاستن.
  • روکش پانل جلویی: ۹۰٪ پلی آمید ، ۱۰٪ الاستن؛ توری: ۹۰٪ پلی آمید ، ۱۰٪ الاستن؛
  • گاست: ۱۰۰٪ پنبه

بهترین هدیه که آقایان به همسرانشان می توانند بدهند یک لباس زیر زیبا و از پنبه است هدیه ای مقرون بصرفه  و زیبا و بادوام و بیاماندنی.

 

سوتین های اسمارا

این احساس نرم و کوسنی دارد – زیرا همه به بالش نیاز دارند یک بند ضخیم در اطراف دنده ، پشتیبانی خوبی می کند.

لباس زنانه برند اسمارا پوشش دهی بسیار خوبی دارند بسیار محکم و سفت اندام های خانم ها را می پوشانند برروی بدن جا نمیگذارند و فرم دهی اندام خانم ها را زیبا می کنند در هر بار شستشو حالت خود را ازدست نمی دهند مدل های ساده اما شیک دارد.

البته از طرح های مجلسی و مدل های آنها نیز نمیتوان گذشت از بسته بندی هر محصول می توان به برند و کیفیت آن محصول پی برد شرکتی که برای بسته بندی اینطور هزینه می کند حتما محصولی ناب و بسیار جذاب برای شما دارد شرکت تولید اسمارا در مورد محصولات خود می گوید.

 

 ما روی کیفیت تمرکز می کنیم برای ما مهم است که احساس راحتی داشته باشید ، که مواد روی پوست احساس خوبی دارند ومحصولات ما بسیار مناسب است یک نسبت قیمت و عملکرد خوب هدف نهایی ما است و پایه و اساس آخرین روندهای کیفیت احساس خوب را تشکیل می دهد.

 

زیبایی فردی است شخصیت خود را با ترکیب ساده با بازیگوش ، نجیب و اسپرت تأکید کنید آنچه را دوست دارید بپوشید و رنگی با رنگ سیاه و سفید را به سبکی خارق العاده و متناسب با شخصیت خود بپوشید.

 

لباس زنانه شب اسمارا

به خصوص نرم به دلیل اثر لمس نرم و راحتی لباس زیر پوشیدن به دلیل داشتن محتوای پنبه بسیار راحت است با جیب های جانبی و دکمه های کشباف دنده الاستیک روی آستین و سجاف:

آبی: هود با بند ناف

قرمز: با یقه روسری راحت

 

مواد تشکیل دهنده

آبی: ۷۰٪ پنبه ، ۳۰٪ پلی استر

قرمز: ۶۰٪ پنبه ، ۴۰٪ پلی استر

 

ابعاد

XS (32/34) L -(44/46)

 

شاخص اندازه گیری 

می توانید از لینک زیر برو بسنج سایز خود را پیدا کنید.

 

اینجا بسنج

 

لباس حاملگی اسمارا

تیشرت های اسمارا

 لباس زیر برند اسمارا

بسیاری از ما اهمیت و قدرت لباس زیر خوب را دست کم می گیریم اگر خیلی تنگ است ، خیلی گشاد است ، یا اگر آن جفت شلوار خاکستری قدیمی را که یکبار سفید رنگ بود ، می پوشید ، باید در مورد آن کاری انجام دهید.

لباس زیر یک کالای اساسی است ، اما ما تمایل به فراموش کردن آن نداریم. ما مقصر هستیم که همان جفت را به روز انداخته و بعد از شستن آنها امیدوار هستیم.

ما هرگز واقعاً از این فکر نمی کنیم که لباس زیر را که می پوشیم مناسب ما باشد یا نه این که آیا پیدا کردن یک جفت که واقعا شکل شما را تکمیل  می کند ، از پشتیبانی کافی در طول روز برخوردار می شود ، یا به پوست شما اجازه می دهد هنگام فعال شدن نفس بکشد ، داشتن انتخاب مناسب در کشو بسیار مهم است.

 

 

جنس لباس زیر

پنبه:جنس عمومی و ماده شما است

لباس زیر پنبه ای مردانه نرم ، مهربان است و به شما اجازه می دهد پوست شما تنفس شود. احتمالاً خواهید دید که  استاندارد ۱۰۰٪ پنبه است یا ترکیبی از آن بسیاری از لباس زیرهای نخی مردانه ، بند کمر ساخته شده از مواد کششی مانند الاستیک خواهد داشت توجه داشته باشید که پنبه رطوبت را به راحتی جذب می کند.

 

پلی استر:  یکی دیگر که معمولاً با پارچه های دیگر مخلوط می شود ، پلی استر است.

این ماده خوب و کششی است که باعث انعطاف پذیری بیشتر می شود پارچه نازک و رطوبت نیز به معنای ایجاد خنک کننده خوب است. پوشیدن لباس مناسب می تواند بر روحیه و دیدگاه شما از زندگی تأثیر بگذارد ایجاد احساس زرق و برق ، آخرین مجموعه لباس زنانه ما را پوشانده است. این که آیا شما به دنبال یک لباس زیر از نوع  سینه بند جدید جذاب هستید ، یک مجموعه تطبیق ویژه ما این کالاها را آماده کرده ایم و در انتظار قیمت هایی هستیم که برای یافتن در جای دیگر تلاش خواهید کرد!

این مشخصات عملکرد پارچه های مورد استفاده در لباس زیر برنجی ،لغزنده و لباس زیر را پوشش می دهد. الزامات مربوط به جهت طول و عرض برای آن دسته از خصوصیاتی که هر جهت پارچه مربوط به آن است ، اعمال می شود. پارچه باید با مقاومت در برابر شکستگی ،مقاومت در برابر پارگی ، مقاومت در برابر لغزش نخ ،مقاومت در برابر ترکیدن ، تغییر ابعادی ، رنگی ، ظاهری و قابل اشتعال مطابقت داشته باشد.

 

بهترین کیفیت لباس زیر بچه گانه

جستجوی بهترین لباس زیر بچه ها یک چالش است. لباس زیر با کیفیت باید نرم و مناسب باشد و به اندازه کافی بادوام باشد. لباس بچه در بسیاری از چرخه های شستشو و سایش دوام داشته باشد. چرا پیدا کردن لباس زیر برای فرزندانمان اینقدر سخت است که این همه کار را انجام می دهد؟

 

بهترین کیفیت چیست؟

بهترین کیفیت لباس زیر بچه ها در چهار دسته اصلی بالا است. پارچه ، متناسب ، ساخت (نحوه ساخت آن) و یافته ها (یک کلمه پوشاک فانتزی برای توری ،الاستیک ، کمان و سایر تریم ها). بیایید اینها را یکی یکی باز کنیم.

 

کیفیت پارچه

آیا سعی کرده اید با امتحان کردن لباس زیر بچه ها بازار انبوه و اقتصادی کنید؟

بهترین کیفیت لباس زیر با پارچه با کیفیت شروع می شود. پارچه ای که به راحتی لمس می کند. پارچه ای که سفت نیست و به زیبایی می دوزد.

 پارچه ای که با هر چرخه شستشو با نرم تر و راحت تر شدن ، بهبود می یابد. بهترین پارچه برای لباس زیر بچه ها نرم است همه ما ترجیحات خود را داریم. شاید شما

۱۰۰٪ پنبه را به دلیل تنفس نرم آن ترجیح دهید. یا پنبه ارگانیک به دلیل نرمی کامل و طبیعی آن. پارچه های مخلوط می توانند بهترین ها را در هر دو جهان ارائه دهند ،بسیاری از ما به دنبال اسپندکس کمی در لباس خود هستیم.

صرف نظر از اینکه کدام پارچه شما یا فرزندانتان هنگام خرید لباس زیر بچه ها را ترجیح می دهید این راهی است که احساس می کند اهمیت دارد. ویژگی مشترک بهترین کیفیت پارچه برای لباس زیر بچه ها این است که نرم و راحت است. بهترین پارچه ها از نخ های باکیفیت و با الیاف بلند ساخته شده است که دوام آن را فراهم می کند و مانع از قرقره می شود.

وزن پارچه باید به اندازه کافی بالا باشد تا ضمن حفظ نرمی و انعطاف پذیری ، دوام ایجاد کند. پارچه های با کیفیت تمام آزمایشات را می گذرانند. مارک های عالی برای اطمینان از کیفیت مداوم پارچه از بازرسی و آزمایش منظم استفاده می کنند. مارک هایی چون اسمارا که بسیار ظریفانه به این نکات پرداخته است.

 

دوخت

لباس زیر باکیفیت با استفاده از روش های دوخت بهتر ساخته می شود. به عنوان مثال ، لبه های گاست تاشو شده و بدون ترک لبه خام بخیه می گیرند. باندهای کمر در پارچه محکم شده اند. الاستیک پا کاملاً پوشانده شده است. این جزئیات راحتی و دوام را برای یک عمر فراهم می کند.

 

لباس زیر دختران

لباس زیر دختران شما نباید مانند جوراب شلواری بالا در کمر باشد!

 الاستیک باید کشش کافی داشته باشد تا بتواند به آسانی اما همچنان در جای خود قرار بگیرد و الاستیک نیاز به ریکاوری خوب دارد – امکان بازگشت به اندازه و شکل اصلی آن. در غیر این صورت ، پس از چند چرخه شستشو ، کشیده شده و چروکیده یا مضراب خواهد شد. هیچ کس آن را دوست ندارد!

 

موضوع کرکی و توری نرم

و نگاهی به توری زیبا. به همان اندازه صاف و راحت است که به نظر می رسد. و به دلیل اینکه الاستیک پا است ، ساخته شده است همه بچه ها متفاوت هستند. البته بچه ها فرق می کنند. برخی قبل از بزرگتر شدن بزرگتر می شوند. دیگران لاغر و کوتاه هستند. بنابراین سبک های مختلف متناسب با بچه های مختلف … متفاوت است. ممکن است کمی مشخص شود.

 که آیا دختر شما یک شکل بیکینی برش پایین تر را ترجیح می دهد اما هنگامی که اولویت سبک را فهمیدید – باید بتوانید دوباره و دوباره آن سبک را خریداری کنید. هر بار که بخواهید باید سازگار باشد. فروشگاه ifn اکنون این محصولات جذاب و باکیفیت را در اختیار مصرف کنندگان ایرانی قرار می دهد.

 

قیمت لباس زیر اسمارا
قیمت لباس زیر اسمارا بسیار پایین تر از محصولات مشابه درجه یک برند های معروف دنیا و ترک هستن و حتی رقیبی بزرگ برای محصولات ان ها می باشند رنج قیمت از ۱،۱۰۰،۰۰۰ می باشند که پنج کیلو و با این مبلغ کم ۴۰ تکه ست می تونید خریداری کنید تا بیست و پنج کیلویی فقط کافیه وارد فروشگاه بشید و از طریق کانال و یا سایت مدل ها را ببینید و گزینه خرید اینترنتی و یا سفارش خرید را ارسال کنید و کارت بکارت بزنید.

 

اینستاگرام نمایندگی لباس زیر اسمارا 

 

 

اینستاگرام پخش لباس زیر
برای ورود رو ایکن اینستاگرام کلیک کنید

 

 

[highlight color=”red”]همین الان برای اطلاع از محصولات و تخفیفات شگفت انگیز ما ، نوع لباسی که می فروشید را به شماره ۵۰۰۰۲۶۲۳۶۳ پیامک کنید .[/highlight]

 

در شرکت IFN به دنبال چه هستید؟؟؟؟
[toggle title=”همین الان تخفیف بگیرید” state=”close”]همین الان سوالات خود را در قسمت نظرات اخر صفحه بنویسید تا با ایمیل از افر های ما مطلع شوید.[/toggle]

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام !
کجای می خوای بری دوست عزیزم؟؟؟

میخوام چند دقیقه با هم مشاوره رایگان داشته باشیم...

کلمه مشاوره رو به 5000262363 پیامک کنید
برای تماس با ما لطفا همین الان کلیک کنید...
>
close-link
مشاوره میخوای ؟ همین الان پیام بده