فرق لباس کیلویی باگرید و بی گرید

فرق لباس کیلویی باگرید و بی گرید

فرق لباس کیلویی اروپایی با گرید و بی گرید

 

فرق لباس کیلویی اروپایی با گرید و بی گرید؛ شرکت IFN  فروش عمده لباس کیلویی و استوک اروپایی باگرید و بی گرید را هم زمان دارد و بار بی گرید را فقط به فروشگاه های بزرگ می فروشد که از پس فروش این لباس ها بر می آیند ولی این بسته بی گرید برای فروشنده های عادی ضرر شدیدی به بار می آورد .

IFN بعد از یک دهه تلاش و درگیری با نوسانات بازار جنس مورد نظر شما را پیدا کرده و در حال حاضر تنها فروشنده بسته ای گرید A واقعی در سراسر ایران می باشد .

 

فرق لباس کیلویی باگرید و بی گرید

 

مواردی که باعث نارضایتی و دلسردی مردم از این برند های با کیفیت اروپا می شوند:

۱ – بسته های لباس از فروشگاه های المان بعلت فروش نرفتن در اخر هر فصل جمع آوری می شوند و بدون هیچ گونه نظارتی در گونی پلمپ می شوند . از آلمان به عراق و از عراق به انبار های مرزی ایران انتقال پیدا می کنند که بعلت مسافت و شرایط نا مساعد حمل و نقل کثیفی و سوراخ شدن البسه را به همراه دارد .

۲ – در انبار آلمان هیچ گونه نظارتی بر بسته بندی لباس ها در گونی ها نیست و نا مرتب و در هم و فقط بر اساس وزن بار جمع می شود . امکان بودن هر نوع سایز ریز و درشتی در بسته لباس استوک و حتی تکرار خیلی زیاد از یک مدل وجود دارد.

۳ – وزن بسته ای بدون گرید ۲۵ کیلو می باشد که اگر هم می خواهید بدون گرید بخرید حتما همان پلمپ آلمان را باید بخرید  چون اگر چند مدل خوب هم داخلش باشد  وقتی بسته باز شود و به وزن کمتری فروخته شود مشخص نیست اون مدل خوب تو محتویات بسته شما باشد یا خیر …

۴ – ۲۴۰ هزار تومان هزینه ارسال یک بسته ۲۵ کیلویی می باشد .

 

 

فرق لباس کیلویی باگرید و بی گرید

 

 

سوالی که مشتریان از شرکت ifn دارند ؟؟

*** بارها سوال میشه که چرا لباس کیلویی با قیمت ها مختلف انجام می شود ***

 

 

 

[highlight color=”red”]همین الان برای اطلاع از محصولات و تخفیفات شگفت انگیز ما ، نوع لباسی که می فروشید را به شماره ۵۰۰۰۲۶۲۳۶۳ پیامک کنید .[/highlight]

 

 

فرق لباس کیلویی اروپایی باگرید و بی گرید

۱ – سال تولید
۲ – تنوع مدل های داخل بسته
۳ – تنوع سایز مدل های داخل بسته
۴ – تعداد زدگی لباس های داخل بسته
۵ – فله یا کاور دار بودن لباس های داخل بسته
۶ – نحوه تقسیم و جوری جنس محتویات داخل بسته
۷ – اجناس داخل گونی باشند یا در کارتن بفروش برسند

گاهی در شرکت IFN بسته هایی از یک برند و یک سال تولید موجود می باشد

با توجه به فرق لباس کیلویی باگرید و بی گرید؛ که اختلاف چند صد هزار تومانی با هم دارند .

 

 

فرق لباس کیلویی باگرید و بی گرید

 

حالا بیایم سراغ مواردی که باعث رضایت و خشنودی مشتری های ما از این برند های باکیفیت اروپا می شوند:

 

۱ – حذف تکرار

۲ – حذف سایز های کوچک ۳۴-۳۶ به درخواست مشتری

۳ – حذف سایز های بزرگ ۴۴ الی ۵۲ به درخواست مشتری

۴ – حذف کارای کثیف و زده دار

۵ – پرداخت خسارت برای کار های خراب احتمالی

۶ – ارسال رایگان

۷ – امتیاز استفاده از مشاوره کامل فروش

۸- عضویت در باشگاه مشتریان شرکت برای آموزش روش های فروش نوین و تبلیغات و ساخت پیج اینتاگرام حرفه ای

۹ – با توجه به فرق لباس کیلویی باگرید و بی گرید از همه مهمتر بسته های که باز هستند و به درخواست مشتری میکس می شوند مثلا به درخواست مشتری پایین تنه ها از بسته حذف و بالا تنه هم فقط مجلسی تر ارسال می شود

 

چرا لباس کیلویی را برای فروش عمده لباس کیلویی اروپایی انتخاب کردیم 

۱- برند اروپایی
۲ – کیفیت عالی
۳ – خاص بودن مدل ها
۴ – پارچه و دوخت بی نظیر
۵ – فوق العاده برای مزون ها
۶ – مشکل فروش تمام سایز ها را مانند اجناس جینی ندارید .
۷ – با خرید یک بسته یک مجموعه لباس خریداری نموده اید .
۸ – در بازار به وفور پیدا نمی شوند و در قیمت گذاری رقیبی ندارید .
۹ – مشتری های اروپا رفته شما این برند ها را می شناسند و با خیال راحت برای خرید آنها هزینه می کنند .

مشاهده برند های فروش عمده 

لباس کیلویی اروپایی

بعلت تنوع زیاد بسته ها کانال تلگرامی و پیج اینستاگرامی برای فروش عمده لباس کیلویی راه اندازی شده است. که جهت مشاهده بهتر محصولات و همچنین قیمت و جزییات بسته ها وارد این شبکه های اجتماعی شوید.

 

فروش عمده لباس کیلویی اروپایی در شرکت IFN .  فروش عمده لباس کیلویی اروپایی در شرکت IFN

 

 

[highlight color=”red”]همین الان برای اطلاع از محصولات و تخفیفات شگفت انگیز ما ، نوع لباسی که می فروشید را به شماره ۵۰۰۰۲۶۲۳۶۳ پیامک کنید .[/highlight]

 

 

روش های فروش لباس کیلویی اروپایی

۱ – فروش در مزون ها و بوتیک های برند فروش ( قیمت گذاری از نظر وقعیت مکانی ) در این روش قیمت کلی بسته را تقسیم بر تعداد موجود در آن نموده و قیمت میانگین کلی هر جنس را محاسبه می نمایند . با توجه به موقعیت مکانی و  پرستیژ مشتری ها اجناس قیمت گذاری می گردد و گاهی یک تاپ ساده را با ۲۰۰ – ۳۰۰ درصد سود بفروش می رسانند .

بوتیک هایی در سطح  منطقه متوسط  و پایین تر همین قیمت میانگین  را محاسبه نموده و از روی ظاهرجنس قیمت گذاری را انجام می دهند یک تاپ ساده را با ۲۰- ۳۰ درصد سود و یک لباس مجلسی را با ۱۰۰ – ۱۵۰ درصد سود بفروش می رسانند .

۲ – فروش لباس کیلویی در حراجی ها ( قیمت گذاری ۲ – ۳ نرخه ) در این روش قیمت کلی بسته را تقسیم بر تعداد موجود در آن نموده و قیمت میانگین کلی هر جنس را محاسبه می نمایند .

فرق لباس کیلویی باگرید و بی گرید در این فروشگاه ها از روی ظاهر اجناس تقسیم بندی می شوند و مثلا لباس هایی که قیمت خریدشون ۲۵ هزار تومان می باشد . از روی ظاهر ۳۲ – ۳۹ و ۴۵ هزار  تومان قیمت گذاری می شوند در اصل جنس برند با کیفیت را با قیمت خیلی مناسب در اختیار مشتری قرار می دهند . که معمولا این دوستان مشتری های زیادی دارند و شلوغ هستند .

۳ -فروش تکی بصورت لباس کیلویی ( قیمت گذاری اجناس بصورت کیلویی ) در این روش فروشگاه سود خود را به قیمت هر کیلو لباسی که خریداری نموده اضافه می نمایند و بر هر تیکت قیمت کیلویی مثلا ۲۰۰ هزار تومان را نصب می نماید . خرید های مشتری در نهایت وزن شده و فاکتور می شود . که بعلت نحوه فروش و سبک جدیدی در بوتیک داری  مشتری را به خود جذب می نمایند .

فروشگاه لباس ifn

 

[highlight color=”red”]همین الان برای اطلاع از محصولات و تخفیفات شگفت انگیز ما ، نوع لباسی که می فروشید را به شماره ۵۰۰۰۲۶۲۳۶۳ پیامک کنید .[/highlight]

 

در شرکت IFN به دنبال چه هستید؟؟؟؟

 

[toggle title=”همین الان تخفیف بگیرید” state=”close”]همین الان سوالات خود را در قسمت نظرات اخر صفحه بنویسید تا با ایمیل از افر های ما مطلع شوید.[/toggle]

 

1 دیدگاه برای “فرق لباس کیلویی باگرید و بی گرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره میخوای ؟ همین الان پیام بده