فرق لباس اوتلت با لباس تاناکورا

فرق لباس اوتلت با تاناکورا

فرق لباس اوتلت با لباس تاناکورا

استوک چیست؟

استوک و کالای استوک به چه چیزی گفت می شود؟ فرق لباس استوک با تاناکورا چیست؟

چه کسی لباس های مارک های افسانه ای را دوست ندارد؟!

فرق لباس اوتلت با لباس تاناکورا چیست؟

متأسفانه، بسیاری از مردم در بسیاری از کشورها توانایی خرید این موارد را در بوتیک های مد ندارند. با این حال، همه می خواهند به نظر برسند عالی و مرسوم، مد روز! لباس های استوک ده ها سال است که در سرتاسر جهان رواج یافته است. به عنوان مثال، در اروپای شرقی از سال ۱۹۹۸ (سال بحران) وقتی قیمت لباس های اروپایی به سرعت افزایش یافت،  و اکنون، در شرایط فروپاشی جدید، بار دیگر رونق می گیرد. تفاوت های زیادی بین لباس اوتلت و تاناکورا وجود دارد ما در این مقاله آنرا برای شما شرح می دهیم.

 

فرق لباس اوتلت با تاناکورا

 

لغت استوک 

در اصطلاح زبان خارجی استوک یا پوشاک استوک یعنی کالای و یا پوشاک ذخیره شده و یا کالای انبار شده. در زبان فارسی استوک هم به کالای خارجی گفته می شود که ‏به صورت تازه وارد بازار می شوند. یا خودمانی تر بخواهیم حساب کنیم پوشاک استوک، کالای استوک و وسایل استوک از این قبیل بخاطر تصور اشتباه که مردم دارند تاناکورا می گویند که برخلاف اجناس تاناکورا که دست دوم و مستعمل بوده اند و به خاطر دست دوم بودن لباس تاناکورا ظاهر اصلی آنها از بین رفته کالای استوک کاملا نو و تازه بوده و کاملا بهداشتی است و تمامی محصولات و لباس استوک در اصل بدلیل فروش نرفتن از انبار و سطح فروشگاه های لباس اروپایی جمع آوری شده اند. که با نام پوشاک استوک مارک دار اروپایی نیز شناخته می شوند.

برای مشخص شدن تفاوت لباس اوتلت با تاناکورا ابتدا می گوییم لباس تاناکورا به چه لباس هایی گفته می شود.

 

لباس تاناکورا چیست؟

لباس‌های دست دوم می‌روند که به تاناکورا معروف اند. اما آیا لباس‌های دست دوم به لحاظ بهداشتی قابل استفاده هستند؟خیر.

لباس های تاناکورا یا دست دوم که بعلت های مختلف وارد بازار شده اند مثل لباس های بازیافتی یا خیریه های مختلف که مردم اهدا کرده اند و دلایل زیاد دیگر که ظاهر آنها کاملا مشخص است که قبلا مورد استفاده قرار گرفته اند و همچنین از بوی آنها هم قابل تشخیص هستند لباس هایی که حالت خود را از دست داده اند و بسته بندی درستی ندارند و گاهی زدگی و کرکی شده اند.

 

فرق لباس اوتلت با تاناکورا

 

بالاخره لباس استوک و اوتلت چیست؟

 • پوشاک استوک جدید مردان، زنان و کودکان است.
 • پوشاک استوک  از مارک ها و تولید کنندگان مشهور جهان است.
 • پوشاک استوک با کیفیت بالا و قیمت مناسب است.
 • استوک بدون پرداخت هزینه زیادی فرصتی عالی برای داشتن لباس مرسوم، مد روز و شیک است.

«««««استوک نیز فرصتی برای شروع تجارت سودآور است»»»»»

حال که تفاوت های لباس اوت لت و لباس تاناکورا را متوجه شدید از لحاظ قیمت آن را مورد بررسی قرار می دهیم.

 

قیمت لباس استوک

قیمت لباس های استوک که ما ارائه می دهیم ۵ تا ۱۰ برابر پایین تر از قیمت معمولی است که تولید کنندگان برای مجموعه جدید خود تعیین می کنند که می تواند سود خوبی را برای شما تضمین کند.

شاید این سوال پیش بیاید که اگر این اجناس تازه هست چرا در خارج از کشور مصرف نمی شود و برای کشور ما ‏صادر می گردد و کشورهای زیادی واردات پوشاک استوک دارند؟

در پاسخ به این سوالات باید به واقعیت های کالای استوک اشاره نمود. این اجناس در خارج به دلایل زیر مصرف نمی شود:

 • اختلاف نظر و سلیقه مشتریان در انتخاب پوشاک
 •  از مد افتادن یک محصول در بازه های زمانی
 • بعضی از فروشگاه های بزرگ جهت تبلیغات به مشتریان خود
 •  چند روز فرصت بازگشت محصول بدون هیچ دلیل را می دهند که اگر مشتری احساس کرد این جنس را نمی پسندد بدون اینکه آن را استفاده کند می تواند به فروشگاه عودت داده و تعویض نماید.
 • با توجه به تخفیف های اعمال شده به مناسبت های مختلف مثلا شروع کریسمس جنس های پرطرف دار فروخته شده و بقیه کالاها در انبار فروشگاه هایی بزرگ می ماند.‏
 • رقابت بین تولید کنندگان بزرگ که همواره سعی می کنند اجناسی با تاریخ تولید به روز را در سطح فروشگاه نگه دارند و تمایلی به نگه داشتن جنس به میزان بیشتر از سه الی شش ماه در سطح فروشگاه های زنجیره ای خود ندارند.

 

 

 

[highlight color=”red”]همین الان برای اطلاع از محصولات و تخفیفات شگفت انگیز ما ، نوع لباسی که می فروشید را به شماره ۵۰۰۰۲۶۲۳۶۳ پیامک کنید .[/highlight]

 

 

مزایای عالی خرید لباس اوت لت اروپایی

 

لباس استوک از کجا می آید؟

چندین منبع پوشاک وجود دارد:

 • تولید بیش از حد لباس در کارخانه ها. این ها لباس های معتبری هستند که هرگز به مغازه ها یا بوتیک ها نمی آیند.
 • لباس اضافی در کارخانه ها.
 • برای صرفه جویی در فضای با ارزش انبار، چنین تعداد زیادی به عمده فروشان سهام فروخته می شوند. لباس هایی که در یک فصل فروخته نمی شدند.
 • فروشگاه های خرده فروشی همیشه از پوشاک خود سبقت می گیرند ، اما همیشه اینطور نیست که همه چیز به فروش می رسد.
 •  این لباس ها در انبارهای مخصوص نگهداری می شوند تا بصورت عمده فروشی فروخته شوند. بیشترین موارد جالب در اروپا و کشورهایی که مد بسیار پیشرفت کرده است، زیرا در آنجا مجموعه های جدیدی از مارک های معروف ظاهر می شوند (و از این رو ، از فروش خارج می شوند) و عواملی از این قبل پوشاک و یا کالاهایی را هر چند که از تولید آنها بیش از ۶ ماه نگذشته استاز چرخه فروش خارج نموده و توسط شرکت های واسط خریداری و جمع آوری می گردند.
 • این اجناسی که همگی کاملا نو و تازه و بهداشتی هستند ولی در انبار ها مانده اند را استوک می گویند.‏ و به کالای استوک نام گذاری نموده و طی فرآیندی تجاری با قیمت های بسیار ارزان راهی بازارهای سایر کشورها می گردند.

 

فرق لباس اوتلت با تاناکورا

 

تفاوت کیفیت لباس های اوتلت و تاناکورا چندین مورد وجود دارد که انها را از یکدیگر مجزا کرده.

 

دلیل باکیفیت بود لباس های استوک

 • تمام شدن فصل خرید

(مثلا تابستان یا زمستان – برعکس فروشگاههای ایرانی که پوشاک بهاره را در صورت فروخته نشدن برای سال آینده انبار می کنند)،

 • تمام شدن یک فرصت تبلیغاتی

 (مثلا جام جهانی برزیل که تمام شد در کمتر از یک ماه تمام محصولاتی که با آرم جام جهانی برزیل تولید شده بودند  ولی بفروش نرسیده اند استوک گردیده اند) و یا دلایلی از این قبیل به عنوان پوشاک استوک و یا کالای استوک قلم داد می شوند. ما پوشاک استوک باقیمانده، مد استوک و طراح بی سابقه و با سابقه را به فروش می رسانیم، مجموعه نمونه ای از مارک های مشهور مد.

 

 کلیه محصولات اصلی، دارای درجه A و با برندهای جدید هستند. شما می توانید مطمئن باشید که مشتریان شما محصولاتی با کیفیت بالا دریافت می کنند و بازخورد خوبی را به جا می گذارند.

 

جهت مشاهده انواع مدل لباس‌های اوتلت به همراه قیمت آنها روی دکمه زیر کلیک کنید

مشاهده محصولات

 

پوشاک آی اف ان

با داشتن یک نمایشگاه بزرگ  و در دسترس بودن مداوم بیش از ۶۰،۰۰۰ پوشاک، ifn  بصورت عمده فروشی در بخش پوشاک طراح،کفش های طراح، کیف های طراحی شده و لوازم جانبی طراح برای آقایان، زنان و کودکان فعالیت می کند. تعهد ما در جستجوی مداوم یک محصول باکیفیت و مهمتر از همه ساخته شده در اروپا است. کالاهای ما انتخاب شده اند، متعلق به آخرین مجموعه های موجود در بازار، کاملا اصلی و بیش از ارزش پولی هست که هزینه می کنند. یکی دیگر از تفاوت های بارز در فرق لباس اوتلت و لباس تاناکورا در مجموعه مارک های این لباس ها می باشد.

لباس های استوک کیلویی ارزان را در تک فروشی های لباس در مراکز پخش پوشاک کیلویی مارک و برند تهران استان تهران که مشتریان ما هستند نیز می توانید با کمی جستجو پیدا کنید.

 

 

[highlight color=”red”]همین الان برای اطلاع از محصولات و تخفیفات شگفت انگیز ما ، نوع لباسی که می فروشید را به شماره ۵۰۰۰۲۶۲۳۶۳ پیامک کنید .[/highlight]

 

 

ما با مارک های مهم ، مارک ها و مارک های موجود در بازار مد بالا

مانند Prada ،Dolce & Gabbana ،Gucci ،Fendi ،Dior،crivitT ،Blumarine ،brox ،lupilu ،Miu Miu ،Tod’s ،Hogan ،Moncler ،Burberry Fay،YSL، پوچی، آرمانی، اسمارا…. در اینجا می توانید مقادیر زیادی کالا استوک را برای جلب رضایت هرچه بیشتر نیاز فروشگاه ها، بوتیک ها، فروشگاه ها، فروشندگان آنلاین، تجارت الکترونیکی که می خواهید مارک خریداری کنید. پرستیژ در قیمت های تخفیف داده شده.

ما مشاوره رایگان برای فروشگاه های جدید برای لباس های طراح، کفش و کیف ارائه می دهیم. حداقل سفارش بسته به اینکه آیا لباس های موجود استوک برای قطعات یا کیلوگرم فروخته می شود، معمولاً ۵۰ قطعه یا ۲۰ کیلوگرم است. اجناس روی قطعات معمولاً مطابق یک لیست بسته بندی (درصد کاپشن، کت، کاپشن، لباس، شلوار، ژاکت، پیراهن استوک، تی شرت، لوازم جانبی، لباس مجلسی استوک و غیره که در یک محصول معین موجود است به فروش می رسند) که در مورد بسته به مشتری قبل از تهیه اطلاع داده می شود.

 

فروشگاه آنلاین عمده فروشی ما

از کجا باید لباس کیلویی بخرم؟ ما هم به عنوان یک فروشگاه ثابت و هم لباس آنلاین بصورت عمده فروشی فعالیت می کنیم، بنابراین کالاها می توانند از طریق وب سایت، از طریق پست الکترونیکی، سایتاز طریق تلفن، اینستاگرام، واتس اپ، کانال و تلفن سفارش داده شوند. شرکت ما عمده فروشی لباس ها مخلوط ها توزیع می کند، که برای فصول، مارک ها و اندازه ایجاد شده است.

 این گزینه مناسب برای فروشگاه هایی هایی است که مایل به خرید لباس های مختلف در مقادیر زیادی با قیمت عمده فروشی هستند. همه چیز را می توان در فروشگاه آنلاین استوک ما یافت، بنابراین به طرح های ما نگاه کنید. خرید لباس عمده هرگز آسان ترازاین نبوده، بنابراین صبر نکنید و شروع به کاوش کنید!

ما یکی از بزرگترین توزیع کنندگان عمده فروشی پوشاک درایران هستیم. شرکت ما پوشاک، کفش و اکسسوری با کیفیت بالا، مارک دار، با قیمت مناسب را ارائه می دهد.

 ما بر همکاری با طیف گسترده ای از شرکت ها و مشاغل مد متمرکز شده ایم. ما بر اهمیت همکاری طولانی مدت تأکید می کنیم، بنابراین بزرگترین هدف ما این است که به کلیه مشتریان ما یک سرویس دلپذیر و با پاسخ جامع به تمام سوالات شما اطمینان دهیم.

 ما تماس مستقیم با تیم فروش خود و بحث در مورد تمام جزئیات را بسیار تشویق می کنیم.

 

فروشگاه لباس ifn

جهت مشاهده انواع مدل لباس‌های اوتلت به همراه قیمت آنها روی دکمه زیر کلیک کنید

مشاهده محصولات

 

در شرکت IFN به دنبال چه هستید؟؟؟؟

[toggle title=”همین الان تخفیف بگیرید” state=”close”]همین الان سوالات خود را در قسمت نظرات اخر صفحه بنویسید تا با ایمیل از افر های ما مطلع شوید.[/toggle]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام !
کجای می خوای بری دوست عزیزم؟؟؟

میخوام چند دقیقه با هم مشاوره رایگان داشته باشیم...

کلمه مشاوره رو به 5000262363 پیامک کنید
برای تماس با ما لطفا همین الان کلیک کنید...
>
close-link
مشاوره میخوای ؟ همین الان پیام بده