فروش عمده لباس زنانه مجلسی اروپایی شرکت IFN | IFN COMPANY


8 تکه لباس مورد نیاز هر خانم شیک پوش در کمد1. بلوز سفید کلاسیک
سفید هیچ وقت از مد نمی افتد. یک بلوز سفید شیک و خوب به شما کمک می کند به طورچشمگیری خوش لباس جلوه دهید. می توانید آن را با به تنهایی با یک شلوار رسمی ویا به همراه ژاکت/ جلیقه و همین طور شلوار جین بپوشید. بدین وسیله می توانید با چند ترکیب و تغییر انواع ظاهرهای متفاوت را ایجاد کنید.

2. شلوار جین با سایز مناسب
شلوار جین مناسب اندام خود تهیه کنید تا مطابق روز جلوه کنید.به گزارش پرشین وی شلوار جین به گونه ای است که می توانید تقریبا باهر نوع لباس بالا تنه، آن را بپوشید. بنابراین یکی از ضروریات است.

3. یک دست لباس مجلسی شیک
لباس مجلسی زیبا برای مهمانی ها و جشن های رسمی داشته باشید .

4. شلوار مشکی برازنده
همانند رنگ سفید، رنگ سیاه نیز هرگز از مد نمی افتد. بنابراین یک شلوار مشکی شیک ظاهری بسیار برازنده به شما خواهد داد و می توان آن را با هر چیزی پوشید.

5. دامن رسمی به رنگ تیره
یک دامن رسمی مناسب به سایز تن خود داشته باشید،به گزارش پرشین وی رنگ تیره نیز از آن جهت خوب است که می توانید آن را با انواع مختلف لباس ها بپوشید و به اکثر رنگ ها می آید.

6. ژاکت ، اورکت ویا پالتو زیبا
برای اینکه به استایل خود جاذبه بیشتری اضافه کنید برای خود یک ژاکت ، اورکت مناسب و امثال آن را فراهم کنید.

7. ژاکت کشمیری روشن
یک یا دو ژاکت کشمیر داشته باشید چرا که می توانید با اکثر لباس های خود بپوشید! به گزارش پرشین وی بهتر است به دنبال رنگ های روشن آن باشید تا بتوانید ظاهر پرجلوه تری به لباسی که در زیر آن پوشیدید بدهید.

8. لباس زیر سایز مناسب
بسیار مهم است که لباس زیری سایز خود را دارا باشید چرا که بسیار بر خوب جلوه دادن لباس تاثیر می گذارد. اگر تنگ و یا گشاد باشد استایل لباس را خراب کرده و هیچ لباسی را برازنده نشان نمی دهد.

فروش عمده لباس زنانه / فروش لباس راحتی / فروش لباس خواب / فروش عمده لباس زیر / پیراهن مجلسی / بلوز و تونیک
  پیراهن مجلسی زنانه برند ترک / لبا س مناسب